+420 567 123 201 office@kronospan.cz

Pozvání na seminář NÁBYTEK & MARKETING

Ve čtvrtek 24. září proběhne v showroomu jihlavského Kronospanu specializovaný seminář na téma Nábytek & Marketing. Ve dvou časových panelech – od 10 hodin nebo od 14 hodin – bude interiérová designérka, návrhářka, lektorka a vydavatelka odborného magazínu Interiéry Ing. Iva Bastlová Dis. mluvit o tématech, která jsou často trnem v patě většině malých a středních výrobců nábytku. Právě těm je určen seminář, kterým chce Kronospan podpořit své odběratele. Hlavní témata budou věnovaná definování cílové skupiny zákazníků, tvorbě profi fotografií, komunikaci s médii a aktuálním trendům v oblasti výroby nábytku.

Zájemci se mohou registrovat na jeden z uvedených časů. Po přednášce bude následovat diskuze a pro zájemce také prohlídka závodu. Malé občerstvení zajištěno.

Účast na semináři Nábytek & Marketing je bezplatná, ale je nutná registrace, která je závazná. Pokud se již registrovaný účastník nebude moci zúčastnit osobně, musí za sebe zajistit náhradníka, protože kapacita je omezena pouze na 25 míst. Po přihlášeném, který se nezúčastní a neomluví nejpozději týden předem, bude vyžadován poplatek 2000 Kč bez DPH. Děkujeme za pochopení.

 

Registrujte se prosím ZDE!
REGISTROVAT SE

pozvanka N+M