+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Kronodesign inspirace
Aestetic

Na první pohled se vám zřejmě bude zdát návrh studentského pokoje velmi extravagantní, ale ukažte jej vašemu „puberťákovi“ a jeho reakce vás možná překvapí.

Při návrhu pokoje pro teenagera jsme se inspirovali stylem „aestetic“. Zároveň návrh vychází ze zadání, které designérka Diana Turinová dostala v rámci řešení reálného projektu.

Tak zvaná generace ZET má ke stylu „aestetic“ velmi blízko, znají ho ze sociálních sítí, je ovlivněn hudebním stylem Vaporwave, který vznikl kolem roku 2010 a zároveň využívá prvky z 80. a 90. let minulého století. My jsme se tohoto stylu snažili docílit použitím materiálů a dekorů z nabídky kolekce Kronodesign.

Celý pokoj je v neutrálních šedých tónech. Stěny oživuje obložení dekorem s výraznou hrubou strukturou v odstínu surového železa K352 RT Iron Flow. Nábytek je vyrobený z jednobarevných hladkých dekorů 0540 PE Manhattan Grey a 0162 PE Graphite Grey. Jediný barevný odstín 7167 SU Viola vytváří kontrastní linie dvířek a polic a je použit na kontejneru a části obkladu stěny.

Obklad stěny za postelí z dekoru 4299 UE Dark Atelier připomíná noční oblohu. Na světlejším odstínu 4298 UE Light Atelier za monitorem se odráží neonový nápis.

Dnešní generace ZET je plně digitální generace, která žije doma. Studentský pokoj tvoří dvě základní zóny: Pracovní kout pro komunikaci prostřednictvím sociálních sítí, online prostoru nebo videoher a postel, ve které se tráví zbytek času.

Na stěnách i v otevřených policích jsou plochy pro dekorace, vystavení oblíbených předmětů, obrázků a fotek.

Nechte se inspirovat i dalšími styly na YouTube kanálu Kronospan CR.

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.
www.kronospan-express.com

K352 RT Iron Flow
0540 PE Manhattan Grey
0162 PE Graphite Grey

7167 SU Viola
4299 UE Dark Atelier
4298 UE Light Atelier