+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Milovníci dobrého jídla se sešli na festivalu Barevnost chutí

Jaro 2019 – Každý, kdo má rád dobré jídlo a pití a zároveň rád objevuje nové chutě a vůně, nechyběl na jarním festivalu jídla Barevnost chutí v Jihlavě. Hlavním partnerem byl Kronospan.

Rádi podporujeme dobré regionální akce a tento festival mezi ně určitě patří,“ potvrdila jednatelka Kronospanu Sylva Krechlerová a dodala, že na festival pozvali zaměstnance i s rodinami, aby si spolu užili příjemný den.
Ruku na srdce, kdo by neměl rád dobré jídlo? Pořadatelé velmi pečlivě vybírají prodejce a zajímají se o jeho přístup k potravinám. Program je zároveň připraven tak, aby propojoval všechny věkové generace a nejrůznější kultury. Rozhodně si nepředstavujte neřízenou konzumaci jídla, základem je příjemná atmosféra, kvalitní jídlo a otevřenost vůči novým myšlenkám. Návštěvníci zde společně vytvářejí otevřenou komunitu, kterou spojuje zodpovědný přístup k životu a udržitelnosti na naší planetě.

Součástí festivalu byla také odpočinková zóna Kronospanu, kam si mohl každý přijít posedět, poležet, prostě odpočinout. Přesně tak, jak to má po skvělém gurmánském zážitku být. Užily si to také děti. Zatímco rodiče odpočívali, děti si hrály s dřevěnými skládačkami, vybarvovaly strom, testovaly své znalosti a samozřejmě se také rády vyfotily v animované kuchyni budoucnosti.

Seznamte se! @Kronospan

My jsme měli možnost seznámit se.🤝 Poznejte i vy život našeho hlavního partnera, společnosti Kronospan Jihlava

Zveřejnil(a) Festival jídla Barevnost chutí dne Pátek 10. května 2019