+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Kronospan podpořil lékárnu v jihlavské nemocnici

Lékárna v jihlavské nemocnici prošla na jaře rekonstrukcí a Kronospan přispěl k jejímu modernímu vzhledu svými materiály a dekory z kolekce Kronodesign.

Zázemí lékárny sice zůstalo stejné, ale prostory pro veřejnost se zvětšily. Přibyl počet obslužných míst a prostor dostal celkově moderní vzhled, a to za významného přispění společnosti Kronospan, která darovala jihlavské nemocnici veškerý plošný materiál použitý při výrobě interiéru lékárny.

Stěžejním dekorem celého interiéru je dřevodekor K076 PW Sand Expressive Oak, ze kterého byl vyroben pult obsahující nově pět obslužných míst místo původních tří. Dřevodekor je dle návrhu doplněn klasickým bílým dekorem 8100 SM Pearl White. Takto zkombinovaný interiér působí velmi vzdušným a přitom decentním dojmem.

Jednatelka společnosti Kronospan ing. Sylva Krechlerová k podařené rekonstrukci dodává: „Věříme, že se nejen personál lékárny, ale i její klienti budou v tomto prostoru cítit dobře. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci a těšíme se na další společné realizace.“