+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Podzimní festival jídla už s prvním burčákem

Podzim 2019 – V sobotu 21. září se v Jihlavě konal třetí ročník festivalu jídla s názvem Barevnost chutí. Kronospan byl u toho a společně s ním stovky milovníků dobrého jídla a pití. Návštěvníci ochutnávali, objevovali a oceňovali výborné jídlo z kvalitních surovin. Novinkou byla živá hudba v podání skvělých Gentle Elephant a nechyběl pro toto období tolik typický burčák. Na své si přišly také děti. V odpočinkové Krono zóně byly pro ně připraveny hračky, puzzle a také soutěž na téma les a život v něm. Malí výherci odcházeli s krásnými cenami. Velké pozornosti se také těšila budka vytvořená z desek, které Kronospan vyrábí (OSB desky, dřevotřískové desky, pracovní desky i kompaktní desky).  

Organizátoři i Kronospan jsou propagátory udržitelnosti a ohleduplného chování k přírodě, na festivalu se proto například nepoužívají plastové tácky a příbory. Všechno nádobí i příbory byly z recyklovatelného materiálu. Výjimkou nebyli i tací návštěvníci, kteří přišli s vlastním nádobím, které si mohli podle potřeby opláchnout. K dispozici byly také koše na tříděný odpad. „I to je jeden z důvodů, proč tento festival podporujeme. Myšlenka udržitelnosti, recyklace a odpovědnosti je nám vlastní. Není to jen o slovech, ale jsou to činy v praxi,“ shrnula jednatelka Kronospanu Sylva Krechlerová. 

Doufáme, že jste si festival užili stejně jako my. A pokud jste ho nestihli, tak se společně s námi můžete těšit na další ročník.  

OTÁZKY

Video, kde jednatelé našeho hlavního partnera odpovídají na tematické otázky spojené s festivalem.

Zveřejnil(a) Festival jídla Barevnost chutí dne Úterý 17. září 2019