+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Kronospan Hausmesse 2023

Kronospan uvedl na český trh novou Globální kolekci Kronodesign platnou pro období 2023 – 2027. Kolekce byla představena na Kronospan Hausmesse 2023 poslední lednový týden na Zámku Valeč. V rámci Hausmesse se účastníci mohli podívat i do závodu Kronospan v Jihlavě, kde pro ně byly připravené exkurze ve výrobě. Hausmesse probíhalo pro registrované účastníky od pondělí 23.1. do čtvrtka 26.1. (Kronospan Hausmesse 2023, Zámek Valeč – YouTube) V průběhu celého týdne se tak podařilo představit novou Globální kolekci celkem 1600 účastníkům z řad truhlářů, architektů, designerů a dalších odborníků z nábytkářského oboru. „Těší mne, že je o Kronodesign Globální kolekci takový zájem a věřím, že se nám podařilo přinést na trh nové dekory, které budou dalších pět let inspirovat a budou součástí mnoha projektů,“ uvedla Sylva Krechlerová, jednatelka Kronospanu.

Prezentace nové Globální kolekce  v podání ambasadorky značky Kronodesign Simony Hynkové a produktového manažera Kronospanu Jiřího Chalupníka, byly svižné a určitě nenudily. Také zákazníkům z Německa, Rakouska a Maďarska byla představena nová Globální kolekce. Tato prezentace probíhala celá v němčině  a ujali se jí obchodní zástupci jihlavského Kronospanu pro rakouský a německý trh Milada Bartošová a Juraj Pástor.

Díky skvělým dispozicím konferenčních prostor, které Zámek Valeč nabízí, se podařilo představit novou kolekci v instalovaných expozicích. Každý si tedy mohl nové dekory a struktury  prohlédnout zblízka, dotknout se jich, a zhodnotit tak jejich kvalitu i možnosti vzájemné kombinace.

Globální kolekce přináší zbrusu nové dekory ve všech řadách značky Kronodesign. Přirozená kresba dřeva, sofistikované mramory, kameny a textilie, jemné barvy a pozoruhodné struktury. V nové kolekci je 154 dekorů laminovaných desek, 68 dekorů pracovních desek, 24 produktů řady Avant-garde a celkem 24 povrchových struktur.

A právě povrchové struktury přináší zásadní změnu. Dvě ze čtyř nových struktur jsou totiž embosované struktury synchropor. Tyto struktury dokonale ladí s kresbou dřeva.

Kromě nových povrchových struktur a dekorů si ale Kronospan připravil ještě jednu příjemnou novinku. Nově mají všechny dekory kromě anglického názvu také název český.

Kronospan Hausmesse 2023 je úspěšně za námi a my jsme přesvědčeni, že přinášíme nejkomplexnější a nejlepší kolekci pro interiérový design. Do roku 2027 máme tedy k dispozici velmi rozmanitou a trendy Globální kolekci Kronodesign.