+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Interiér roku

Kronospan se stal v letošním roce Generálním partnerem osmého ročníku soutěže Interiér roku 2022. 16. května se v Praze v Centru současného umění DOX konal mezinárodní kongres o bydlení, designu a architektuře Living Forum, na kterém byli večer vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií soutěže. V rámci kongresu probíhaly po celý den přednášky architektů, designerů a dalších odborníků z oblasti interiérového designu.

Jedním z přednášejících byl také Mark Bircham, výkonný ředitel společnosti Kronoplus Limited na Maltě, který je zároveň hlavním designerem značky Kronodesign. Mark Bircham je tvůrcem dekorů kolekce Kronodesign, a během své přednášky tak dal návštěvníkům kongresu možnost udělat si představu o tom, co příprava nové Globální kolekce obnáší. A mimochodem nová Globální kolekce Kronodesign 2023 -2027 se opravdu povedla. Po jejím celosvětovém představení sklízí jen samé kladné ohlasy. Chvála zní od architektů, designérů, truhlářů a vůbec všech odborníků z nábytkářského průmyslu z celého světa. Je trendy, je svěží a komplexní.

Podvečer celého dne už patřil vítězům. Postupně byli vyhlašováni vítězové jednotlivých kategorií a cenu v kategorii Interiér roku – Kronospan (cena generálního partnera) získal Dům u parku, Praha; autoři: Ing. arch Magdalena Rochová a Ing. arch. Radek Jaroušek, spolupráce Ing. arch. Lenka Mandelová a Ing. Radek Brandejs, studio JRA JAROUŠEK ROCHOVÁ ARCHITEKTI. Cenu vítězům předávala jednatelka Kronospanu Sylva Krechlerová společně s Markem Birchamem.

„Nominované návrhy, byly krásné a bylo těžké vybrat jen jeden. Měla jsem ale možnost prohlédnout si všechny návrhy a jsem ráda, že si v nich dokážu představit i naše dekory a materiály, které jsou opravdu trendy,“ říká paní jednatelka.