+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Návštěva stacionáře Pohodář

Rádi se setkáváte s lidmi, jejichž dobrá nálada a optimismus vám zlepší den? Určitě ano a právě takové lidi potkáte v denním stacionáři Pohodář v Lukách nad Jihlavou. Zřizovatelem stacionáře je Oblastní charita Jihlava, jejíž činnost Kronospan dlouhodobě podporuje.

V letošním roce Kronospan přispěl na nákup stolního počítače právě pro stacionář Pohodář. Pracovníci stacionáře nový počítač velmi ocenili. Usnadní a zefektivní jejich administrativní činnost, které je, vedle péče o klienty stacionáře, stále víc.

Každý rok se zástupci Kronospanu a charity setkávají a jsou to setkání příjemná. Většinou probíhají v Jihlavě v kancelářích Oblastní charity, ale tentokrát byli zástupci Kronospanu pozváni právě do stacionáře v Lukách nad Jihlavou. Jednatelka Kronospanu Sylva Krechlerová se tam setkala s ředitelkou Oblastní charity Hanou Fexovou a vedoucí denního stacionáře Pohodář Janou Jelínkovou. Paní vedoucí nám ukázala prostory stacionáře a seznámila nás s denním programem klientů, kteří stacionář navštěvují a ke konci našeho setkání došlo i na veselé historky. „Jsem ráda, že naše podpora tentokrát mířila do stacionáře v Lukách nad Jihlavou, během návštěvy jsem měla možnost vidět, jak probíhá běžný den v tomto zařízení a musím říct, že o klienty stacionáře je zde výborně postaráno,“ říká jednatelka Kronospanu Sylva Krechlerová. Spolupráce s Oblastní charitou bude ještě v tomto roce pokračovat, na podzim se totiž uskuteční tradiční sbírka Koláč pro hospic – Bárka a jedním z partnerů je i Kronospan.