+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Je za námi další ročník festivalu Barevnost chutí

Poslední víkend v srpnu zažila Jihlava – navzdory komplikované situaci ovlivněné koronavirem – další ročník populárního gastronomického festivalu Barevnost chutí a Kronospan byl i letos tradičním generálním partnerem této populární akce. Během festivalového pátku a soboty tak Kronospan v rámci své prezentace nabídnul v malebném parku Gustava Mahlera relaxačně-zábavné zázemí s vodním barem, kde se mohli dospělí zdarma osvěžit vodou a děti si mohly zahrát hry nebo vymalovat Kronomalovánky. Rozdávalo se i mnoho praktických i zábavných dárečků, které zvyšují viditelnost a posilují image Kronospanu. 

Počasí bylo nakonec také příznivé, takže otevřený venkovní koncept byl vhodně zvolenou formou a Kronospan point byl velmi dobře rozpoznatelný, viditelný a intenzivně navštěvovaný. 

„Vzhledem k tomu, že jsme příznivci  myšlenky „Společně, odpovědně“ – další smysluplné linky, která byla součástí celého festivalu – používali jsme na našem pointu výhradně bezplastové a bezobalové materiály,“ uvádí marketingové oddělení společnosti Kronospan. U vodního baru Kronospan se návštěvníci mohli dozvědět víc informací o jihlavské dřevozpracovatelské společnosti nebo si zkrátka jen odpočinout u dvoudimenzionálního baru ve tvaru písmene „k“ a načerpat sílu mezi kulinární zážitky. 

A proč zrovna bar? Protože bar je střed kuchyně, kuchyň je srdce domu a to srdce je velmi často z desek, vyrobených právě v Kronospanu. Proto se realizovala myšlenka vytvořit „bar“ a postavit jej do příjemného zeleného zázemí parku Gustava Mahlera v Jihlavě, které bylo jedním z míst, kde festival probíhal. Letos se Barevnost chutí uskutečnila na více místech i kvůli dodržení hygienických opatření vyvolané koronakrizí. 

Přes všechna úskalí a obavy týkající se uskutečnění festivalu jako takového, proběhla gastronomická událost hladce a Kronospan svou podporou opět dosvědčil, že mu není jedno, co se v regionu děje a že rád podporuje akce i společensko-zábavného charakteru, kterých se mohou zúčastnit také jeho zaměstnanci. Letos pro ně byl v rámci festivalu opět nabídnutý degustační balíček v podobě pěti ochutnávek.

Fotogalerie z akce ZDE:

Více o festivalu ZDE