+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Dekor měsíce – březen 2021

Atmosféru šedivých kulis a aktuální přírody prostoupené obnaženým dřevem a prvními jarními paprsky jsme promítli do pokoje pro mladého muže na hranici svého bezstarostného dětství – dřevo; a nekompromisní dospělosti – beton. Dekor K350 RT Concrete Flow hraje v tomto případě tedy hlavní roli.

Studentský pokoj pro kluka nebo pracovnu pro mladého muže je třeba zařídit v „chlapských“ barvách a dekorech. Mezi oblíbené barvy této skupiny patří šedá a možná vás pánové překvapí tím, že touží i po dekoru dřeva. Proto jsme také do vizualizace studentského pokoje zvolili velmi univerzální a přesto nepřehlédnutelný dekor K350 RT Concrete Flow, jenž věrně imituje betonový povrch. Navíc v kombinaci s neutrálně laděným pískovaným dubem K076 PW Sand Expressive Oak.

Tyto dekory fungují skvěle jako neutrální a přesto velmi inspirativní základna. Použít je lze jako lamino desky v síle 18 i 36 mm na různý typ nábytku – od skříní a postele až po pracovní stůl a obklad stěny. K této neutrální kombinaci v industriálním duchu můžete přidat další dekor dřeva, například i v podobě podlahy, nebo jinou výraznou uni barvu. V našem případě jsme sáhli po signální žluté, evokující první jarní paprsky, která zásadně podtrhla celkový výraz interiéru. Kdo nemá rád výrazné barvy, může nechat oba dekory vyniknout jen v této osobité dvojici a už k nim téměř nic nepřidávat. Stačí černé, béžové nebo stříbrné doplňky!

Decor K350 RT Concrete Flow patří do kolekce pěti dekorů s označením „Flow“, které jsou ve vzorkovníku nepřehlédnutelné. Nekompromisní Flow řada je totiž velmi žádaná! A není se čemu divit.

Černý K353 RT Charcoal Flow je dramatický, K349 RT SilK Flow je jemně béžový a naprosto univerzální. Antracitový K352 RT Iron Flow je 100% industriální a hnědý K351 RT Rusty Flow se hodí i k venkovskému stylu. A ten pátý – K350 RT Concrete Flow – ten už znáte!

K350 RT Concrete Flow
K076 PW Sand Expressive Oak Concrete Flow Ceramic Red