+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Dekor měsíce – červen 2021

Kuchyně spojená s jídelní a obývací částí je zřejmě nejfrekventovanější místo v každém domě. A ať už se zde scházíte každý den na večeři, nebo se zde náhodně setkáváte během dne s ostatními členy rodiny, je to místo, které by v každém mělo vyvolat příjemný pocit útulného domova. Abychom tento pocit umocnili, použili jsme při návrhu dekor K104 SL Dark Lunar Stone zjemněný odstínem 7045 SU Satin a doplněný dekorem K078 PW Dark Riverside Cherry.

Přemýšlíte o neutrálně laděném interiéru v klasickém současném stylu a bílá s šedou není zrovna váš šálek čaje? Nevadí, nechte se inspirovat návrhem kuchyně spojené s jídelní a obývací částí, jež vyzařuje útulnost a pohodu, a přesto zachovává moderní vzhled interiéru.

V našem návrhu dominuje dekor K104 SL Dark Lunar Stone, použitý na pracovní desce linky a ostrůvku. Tento lehce výrazný a přesto barevně neutrální dekor je navržen také na obkladu za linkou a televizní stěnou v obývací části. Podařilo se nám tak opticky propojit celou místnost, kdy linka přímo navazuje na nábytek v obývací části.

Neskutečnou harmonii dodává prostoru použití jemného odstínu 7045 SU Satin na pohledových dvířkách. Abychom docílili útulnosti, kterou od tohoto prostoru očekáváme, použili jsme jako doplňkový materiál dekor třešně K078 PW Dark Riverside Cherry, který svým lehce načervenalým podtónem prostor zahřeje.

K104 SL Dark Lunar Stone patří mez odolné HPL lamináty a je přímo určen pro výrobu pracovních nebo obkladových desek. Navíc povrch toho materiálu vynikne ještě víc v přirozeném denním světle, kdy je vidět jeho zajímavá struktura. Jelikož je dekor 7045 SU Satin k dispozici jako lamino i laminát, může si každý vybrat dle svých potřeb a možností, jaký materiál zvolí. Naopak pro stolovou desku z K078 PW Dark Riverside Cherry doporučujeme vybrat mnohem odolnější variantu HPL laminátu. Přestože jsme v návrhu ani na jednom dekoru nepoužili bílou barvu, působí celý interiér velmi lehce a vzdušně. A při vybírání doplňků do tohoto interiéru nebudou platit téměř žádná omezení, mohou být neutrální i výrazné, záleží na vašich vlastních představách o vašem domově.

K104 SL Dark Lunar Stone
7045 SU Satin
K078 PW Dark Riverside Cherry