+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Dekor měsíce – říjen 2021

Ať už se budeme bavit o klasické kanceláři ve firmě, nebo o pracovně doma, bývá to prestižní místo, kde řešíte důležité schůzky s kolegy, obchodními partnery a klienty. A popravdě přiznejme, že někteří zde tráví i více času než v ložnici, kuchyni nebo v obývacím pokoji. A proto je důležité vybavit interiér tak, aby byl nejen funkční a praktický, ale aby splňoval vaše představy o estetice a nadchl vás i každého, s kým zde budete jednat. Mělo by vám tam být prostě dobře. 

Chceme-li vytvořit reprezentativní místo a podpořit dojem luxusu a nadčasovosti je dobré použít kvalitní dekory a materiály, v našem návrhu jsme sáhli po klasickém dřevodekoru K363 PW Natural Aurora Elm Protože tato pracovna slouží k důležitým jednáním, sáhli jsme po klasickém dekoru dřeva K363 PW Natural Aurora Elm, který dodává dojem luxusu a nadčasovosti.

Použit je nejen na nábytku, ale také na obkladu stěny, což dojem prestiže ještě umocňuje. K tomuto dekoru se skvěle hodí odstín 7184 BS Earth, jež připomíná tmavou, úrodnou půdu Jeho tóny jsou netradiční, je temný a nechává vedle sebe vyniknout dekor dřeva. Proto jsme jej aplikovali na stolovou desku a horní desku komody, ale i na korpus a police knihovny. Do palety jsme přidali ještě hřejivý odstín 8533 BS  Macchiato, jehož úkolem je prostor prosvětlit.

Až budete k dřevodekoru ladit neutrály, pečlivě si prohlédněte kresbu dřeva a jednotlivé odstíny, které se na něm objevují. Je to jednoduchý klíč, jak barvy kombinovat stejně jako v našem případě. Béžový odstín 8533 BS Macchiato i temný, hnědo-antracitový 7184 BS Earth je totiž na K363 PW Natural Aurora Elm k vidění.
Jestliže jsou na vás vybrané odstíny příliš fádní, působí všedně nebo nudně přidejte k nim dostatek živých rostlin. Právě tyto přírodní odstíny skvěle vyniknou vedle zeleně a vzájemně se doplní. Tyto neutrální koncepty doplněné o rostliny jsou skvělou volbou právě do pracoven a kanceláří.

K363 PW Natural Aurora Elm
8533 BS Macchiato
7184 BS Earth