+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Dekor měsíce – únor 2021

Dřevodekor K365 PW Coast Evoke Oak s atraktivní kresbou dřeva, který v kombinaci s ohnivým odstínem K098 SU Ceramic Red příjemně prohřeje studené zimní období a nabije váš interiér pozitivní energií, se stal základem návrhu interiéru předsíně.

Efektivní a současně vizuálně zajímavé řešení předsíní trápí mnoho domácností. Tato malá část obytného prostoru musí plnit mnoho funkcí. Je potřeba v ní uložit oblečení a obuv, různé módní i jiné doplňky a současně zachovat dostatečnou komunikační zónu a místo k sezení.

Jednou z nejlepších variant je plně vestavný nábytek, do kterého lze vše výše uvedené uložit. Když navíc zvolíte zajímavý dekor, není třeba již dalších dekorací. V našem případě jsme sáhli po krásném dekoru K365 PW Coast Evoke Oak, který má příjemný neutrální podtón a zároveň výraznější kresbu dřeva. Tento typ dekoru je ideální na použití ve velké ploše, kde nejvýrazněji vyniknou jeho přednosti. Je moderní a současně nadčasový. Není nudný, takže vás neomrzí a skvěle se hodí jak do klasicky zařízených interiérů, tak do moderních i rustikálních stylů.

Další předností dekoru K365 PW Coast Evoke Oak je flexibilita a univerzálnost v jeho kombinování. Velmi dobře se hodí k výrazným odstínům – jako je námi zvolená cihlově červená K098 SU Ceramic Red – ale i k jemným pastelům. Vynikne vedle bílé, antracitové a zjemní i ostrou černou plochu.

V podobě lamino desky je tento dekor finančně nenáročný a lze z něj vyrobit jak vestavný nábytek, solitéry, tak i obklady stěn stejně jako ve vizualizaci. K365 PW Cost Evoke Oak je zkrátka příjemný a dobře kombinovatelný dekor, na který by byla škoda ve vašich interiérech zapomínat.

K365 PW Coast Evoke
K098 SU Ceramic Red