+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Kronodesign inspirace
Glam chic

Vytvořit interiér v moderním stylu „glam chic“ byla výzva. A co jiného v tomto stylu navrhnout než šatnu, do které uložíte své „chic“ oblečení, boty a módní doplňky? Styl „glam chic“ je o hladkých a lesklých texturách, jako je mramor, sklo a hladké zlaté nebo stříbrné akcenty, je to kontrast světlých a  tmavých ploch s elegantními dřevěnými dekory. Pro tento styl je  typické použití kombinací tří barev, kterými jsou metalická (zlatá nebo stříbrná), akcentové (černá nebo bílá) a jemné neutrální barvy (šedá, béžová).

V našem návrhu jsme tento styl vytvořili použitím zářivých dekorů s efekty třpytek a broušeného kovu, celkový dojem pak dotvořil elegantní dřevodekor.

Interiéru šatny vévodí dekor K218 GG Black Andromeda připomínající svým vzhledem rozzářenou noční oblohu. Jedná se o dekor s lesklou jiskřivě třpytivou povrchovou úpravou. Do „chic“ stylu zapadá rovněž kovolaminát AL02 Brushed Platinum, který působí elegantně i ve velké ploše a jako detail propojuje a zároveň podtrhuje krásu ostatních dekorů. Kontrastem pro třpytivou Andromedu a platinový kovolaminát jsou barevné tóny lesklého dekoru 0190 AG Black a matného dekoru 5982 BS Mussel. Eleganci interiéru dodává dřevodekor K087 PW Dark Rockford Hickory. Díky své kresbě minerálních pruhů, charakteristických pro ořechovec, působí klidným a luxusním dojmem.

Více inspirace

K218 GG Black Andromeda
AL02 Brushed Platinum

0190 AG Black
5982 BS Mussel
K087 PW Dark Rockford Hickory