+420 567 124 201 office@kronospan.cz

GROW

Co je to GROW?

GROW je projekt nadace „Kronospan Foundation“, který odstartoval v loňském roce. A jak už napovídá motto celého projektu „Pojďme budoucnost sázet spolu“, v rámci projektu spojíme naše úsilí v oblasti péče o životní prostředí. Prostě a jednoduše – budeme sázet stromy a vy se k nám můžete připojit.

 

 

Co je to GROW?

POZOR ZMĚNA TERMÍNU!

Z důvodu špatného počasí se akce přesouvá na 22.4.2023!

22.4.2023 od 9:00 – do 16:00

Kde: Rytířsko

Program

  • sázení stromů
  • animační program pro děti, Kaspaři.cz – dílny – hry
  • doprava autobusem zajištěna
  • catering

 

Svozové autobusy

  • Autobusy budou označeny logem GROW.
  • 9:30 KRONOSPAN – 9:35 Dům Zdraví – 9:40 Za Billou (Třída Legionářů) – 9:45 U Hřibitova – 9:50 Na Člunku – 9:55 Velký Beranov – 10:00 Rytířsko
  • DALŠÍ SVOZOVÉ AUTOBUSY POJEDOU STEJNOU TRASOU V 10:30 A 11:30. DOPRAVA ZPĚT VE 12:00 A V 16:00

Chcete vědět víc?

Projekt GROW odstartovala nadace Kronospan Foundation v loňském roce. Motto celého projektu „Pojďme budoucnost sázet spolu“ napovídá, že v rámci projektu spojíme naše úsilí v oblasti péče o životní prostředí. GROW symbolizuje investici do budoucnosti prostředí, ve kterém žijeme, stejně tak jako dlouhodobou vizi a odhodlání. Prostřednictvím projektu GROW chceme zdůraznit náš zájem o přírodu a upevnit spolupráci společnosti Kronospan s okolním prostředím.

Zaměstnanci Kronospanu společně s dobrovolníky z celého světa v rámci projektu GROW vysadí 1 milion stromů po celém světě. Zalesňování bylo zahájeno v letošním roce. Sázet se bude do té doby, než se podaří dosáhnout cíle 1 milión zasázených stromů.

Projekt Grow je celosvětový. Do této doby se do projektu zapojilo celkem 22 zemí z celého světa: Belgie, Bělorusko, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Německo, Rumunsko, Itálie, Litva, Lucembursko, Polsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Španělsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, U.S.A.

Nadace Kronospan Foundation byla založena v roce 2011 světovým výrobcem plošného materiálu na bázi dřeva Kronospan. Nadace se zaměřuje na lokální reinvestování zdrojů a podporu udržitelného rozvoje. Za morální základy zdravé společnosti považuje ochranu a zachování přírodního prostředí. S tím samozřejmě souvisí i možnost vzdělávání dětí v této oblasti.