+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Kronodesign® Roadshow 2022

Jedním z cílů Kronospanu na rok 2022 je přiblížit se truhlářům, stolařům, designérům, výrobcům a dodavatelům z nábytkářské oblasti i designu v rámci akce Kronodesign® Roadshow. Ve znamení spolupráce tak během celého roku oslovíme co nejširší publikum v různých městech České republiky.

Roadshow nabízí skutečně povedený formát a my jsme rádi, že se nám podařilo získat i silné partnery, kteří s námi celou Roadshow absolvují. V prvé řadě to je společnost Hettich, která představuje své novinky na tento rok, mezi další partnery patří i společnosti AGC a Wood Pasta.

Roadshow jsme rozdělili na jarní a podzimní část. V jarní části jsme během 5ti týdnů navštívili Prahu, Ostravu, Břeclav, Plzeň a Mladou Boleslav. V podzimní části se chystáme do Českých Budějovic, Pardubic, Olomouce, Brna a celou Roadshow zakončíme opět v Praze. Setkání probíhají v příjemném prostředí interiérových showroomů.

 

Roadshow 2022 jsme zahájili 16. března v pražském studiu DECO LOCO designérky Diany Turinové. O týden později jsme se v Ostravě setkali v showroomu Twins Design, který zastupují Lucie a Jana Vídecká. Následovalo setkání v showroomu Ascot Design  architektky Blanky Hrabalové v Břeclavi. Další zastávka byla v Plzni ve společnosti by wood.store pana Michala Faitla – a celou jarní část Roadshow jsme zakončili 13. dubna v Mladé Boleslavi v showroomu Studio JAKODesign designérek Petry Kopecké – Mottlové a Jitky Jačkové.

Kromě Kronospanu a partnerů se v průběhu celé Roadshow prezentovali i další společnosti, které mají co nabídnout v oblasti nábytkářského průmyslu a designu. Každá zastávka Roadshow byla jedinečná, v různých městech se prezentovaly různé společnosti, a také každý showroom nabídl originální prostředí, ať už co do velikosti, osobitého stylu nebo výborného občerstvení.

Prezentace byly svižné a zajímavé, jejich účelem bylo v krátkosti představit nejdůležitější novinky a otevřít možnost k osobnímu jednání, kdy zástupci jednotlivých společností se jednotlivě věnovali každému návštěvníkovi, ochotně odpovídali na veškeré dotazy a dopodrobna informovali o novinkách.

Ohlasy na Roadshow jsou velmi pozitivní, ať už z řad partnerů nebo prezentujících, tak zejména z řad registrovaných účastníků. A není divu, v příjemném prostředí získali informace, kontakty, domluvili se na nové spolupráci. Je tedy důvod zúčastnit se podzimní části Roadshow, kdy navštívíme další města. A jaký je tedy program podzimní části? Startujeme 6. září v Českých Budějovicích, o týden později 13. září se setkáme v Pardubicích, pokračovat budeme 27. září v Olomouci. 4. října zavítáme do Brna a 6. října uzavřeme celou Roadshow 2022 v Praze. Připojte se tedy k těm, kteří už Roadshow navštívili a přesvědčte se sami, že to je akce, která stojí za to.