+420 567 123 201 office@kronospan.cz

Kronospan Hausmesse ve znamení úsměvů

Začátek roku byl v nábytkářském odvětví ve znamení Hausmesse společnosti Kronospan. Této akce se během čtyř dnů zúčastnilo z celé České republiky přes 1400 osob, které si prohlédly novou trendovou kolekci.

Návštěvníci měli příležitost prohlédnout si nové dekory na vzorcích ve velké ploše a také na expozici, kde byly dekory použité již na konkrétním výrobku. Expozice měla název „výlet do metropole“ a vycházela z názvu nové trendové kolekce „City Vibes“- volně přeloženo vibrace velkoměsta. Skládala se ze čtyř kójí a barevně byla velmi pestrá. První kóje byla inspirována butikem a zde byly k vidění dekory Gold Harbor Oak (K361 PW), Iron Flow (K352 RT)a Concrete Flow (K350 RT). Výraznou barevnost dodával laminát Ocean (0245 SU), který byl použitý na podlaze. Druhá kóje se nesla v duchu muzejní výstavy, kde byl použit jako základ velmi neutrální dekor Silk Flow (K349 RT) doplněný o Fossil Evoke Oak (K366 PW). Celá expozice byla okořeněna laminátem z globální kolekce Ceramic Red (K098 SU). Třetí část expozice byla navržena jako přímořský Aperol bar, kde zadní část tvořily dekory White (K217 GM) a Grey Andromeda (K372 GM) a pult byl vytvořen z Cream Navona (K367PH) a Cloud Nebula (K369 PH). Právě dekor Cloud Nebula (K369 PH) považuje designérka a autorka celé expozice Iva Bastlová za jeden z nejlepších. Poslední částí expozice byla recepce luxusního hotelu. Zde byl pult vyroben z Noir Deluxe (K370 SM) a stěny z Cognac Castello Oak (K359 PW) a Rusty Flow (K351 RT). Dojem noblesy a luxusu dodal zlatý Brushed Gold (AL04).

Celková prezentace trvala dvě hodiny, během kterých se návštěvníci dozvěděli nové informace o kolekci a jejím vhodném použití a kombinování dekorů. Akce však nebyla jen vážná. Na výrobce nábytku, designéry a obchodní partnery čekaly v kójích bubliny s vtipnými hláškami, se kterými se nejen pobavili, ale mohli se i vyfotit.

Šlo o velmi příjemnou akci, kde panovala přátelská atmosféra a zábava. Po každé prezentaci následoval potlesk, a to je pro pořadatele ze společnosti Kronospan jasným signálem, že je o nové dekory z trendové kolekce 2020/2021 zájem.

Zároveň společnost Kronospan oslavila 25. výročí svého působení v Jihlavě, a to krásným narozeninovým dortem, který si vychutnali i naši zákazníci.