+420 567 123 201 office@kronospan.cz

Kronospan podpořil veřejné bruslení na jihlavském náměstí

Kronospan Jihlava významně podpořil vznik prvního veřejného kluziště na Masarykově náměstí v Jihlavě. Na výstavbu plochy kluziště a jeho zázemí poskytl stavební materiál v hodnotě téměř 170 tisíc korun. „Díky této pomoci jsme mohli vybudovat plochu kluziště včetně jeho schodiště a mohlo také vzniknout kompletní zázemí včetně objektů šatny, půjčovny bruslí a technického zabezpečení,“ přiblížil Karel Löffler z Okresní hospodářské komory Jihlava, která projekt spolu s městem zajišťovala.

„Podpora tohoto projektu nám zapadala do dalších aktivit, kterým se v Jihlavě dlouhodobě věnujeme ať už v oblasti veřejně prospěšné, kulturní nebo sociální. Jsme proto rádi, že něco takového pro veřejnost v krajském městě vzniklo, a že jsme toho mohli být součástí,“ dodal jednatel společnosti Kronospan Jihlava Martin Dvořáček.

Podnikatelé a zaměstnavatelé jihlavského regionu tento projekt podpořili částkou 550 tisíc korun. Výstavba kluziště, které je celodenně zdarma přístupné, přišla na 2,5 milionů korun. V provozu bude až do 2. února. Kluziště zůstane po rozebrání připraveno k dalšímu využití i v příštích letech.