+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Kronodesign inspirace
Minimalistic

Minimalistické bydlení se stává fenoménem dnešní doby a „minimalistic“ je velmi módní slovo moderního životního stylu. A co to tedy znamená?

Zjednodušeně řečeno minimalistický styl je o upřednostňování toho podstatného. Najdete v něm neutrální barvy, jednoduché tvary, vyhýbá se nadměrnému zdobení, jeho cílem je dosažení čisté formy a elegance.
A v tomto případě se nám styl minimalistic přímo nabízí při návrhu víkendového bydlení. Abychom návrh ještě trochu víc zatraktivnili, využili jsme možnosti kontejnerového řešení bydlení.

Na obklad stěn jsme použili stěnové panely Rocko Tiles by Kronospan v dekoru R122 FN Yacht Wood, který je dokonalou imitací teakové podlahy. Tento materiál je vhodný do každého interiéru, jeho velkou předností je snadná a rychlá instalace. Navíc díky dokonalé voděodolnosti je možné panely použít také v koupelně, a prostor tak v celku působí velmi čistým zpracováním bez rušivých přechodů, což je pro minimalistický styl naprosto ideální.

Abychom nenarušili barevnou linii, použili jsme na postel a kuchyňskou linku načervenalý dřevodekor K078 PW Dark Riverside Cherry. Černá barva 0190 UM Black zvýrazní skříňku pod umyvadlem, šatní blok i horní skříňky kuchyňské linky, použili jsme černý odstín z řady Feelness v ultra matné struktuře, který do stylu minimalistic prostě patří. Na pracovní desku kuchyňské linky a jídelní stůl jsme použili interiérový kompakt Slim line 0190 SL Black, tenká deska s výraznou strukturou připomínající břidlici je v celém interiéru třešničkou na dortu. Konečný výsledek působí sice jednoduše, ale je dosažen velmi promyšlenou volbou jednotlivých dekorů i materiálů.

Nechte se inspirovat i dalšími styly na YouTube kanálu Kronospan CR.
Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan na www.kronospan-express.com

K078 PW Dark Riverside Cherry
0190 UM Black
0190 SL Black

R122 FN Yacht Wood - Stěnový panel