+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Kronodesign inspirace
Modern

Styl „modern“ využívá kontrast matných a lesklých struktur povrchů, je elegantní a lehce luxusní s nádechem přirozené jednoduchosti. My jsme se jím inpirovali při návrhu interiéru kuchyně.

Designérka Diana Turinová našla v široké nabídce aktuální Globální a Trendové kolekce Kronodesign struktury a dekory, s jejichž pomocí interiér ve stylu „modern“ navrhla.
Dojem přírodního materiálu je dosažen použitím dřevodekoru K362 W Espresso Harbor Oak na desce jídelního stolu, na obkladu dělící stěny nebo na spodních skříňkách kuchyňské linky.

Dřevodekor doplňuje v podsvícených nikách také kuchyňskou skříň z tmavě šedého matného dekoru 6299 AM Cobalt Grey. Do stylu „modern“ velmi dobře zapadá i kovolaminát AL03 Brushed Inox, ze kterého jsou navržena dvířka kuchyňského ostrůvku, zároveň je použit nad prosklenou vitrínou vedle kuchyňské skříně, či na soklu spodních skříněk a také horních skříňkách kuchyňské linky.
Pracovní plochy jsou navrženy v jednotném dekoru ovšem z rozdílných materiálů. Pracovní deska kuchyňské linky je nejnamáhanější částí každé kuchyně, designérka tedy na tuto plochu použila kompaktní interiérovou desku Slim line v dekoru K367 PH Cream Navona. Ten samý dekor použila i na pracovní plochu ostrůvku, zvolila ale jiný materiál – odolnou laminátovou desku, stejně jako na obklad stěny za linkou.

Více inspirace

K362 PW Espresso Harbor Oak
6299 AM Cobalt Grey

AL03 Brushed Inox
K367 PH Cream Navona